İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçısı

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçısı bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçısı Beylikdüzü nde  siz değerli Yakuplu Mahallesi sakinlerine tüm tesisatçılık hizmetlerinin sunmaktadır.

Firmamız alanında uzman çalışma arkadaşları ve teknolojik aletlerle profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Beylikdüzü nün tüm mahallelerine mobil teknik servisimiz bulunmaktadır.

Evleriniz, iş yerleriniz, apartman, alış veriş merkezleri ve mağazalarınız ın tüm tesisatçılık hizmetleri ve ihtiyaçları için bizi arayabilirsiniz.  Verdiğimiz hizmet %100 çözüm odaklıdır.

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçısı ve Uzman Kadro

Tesisatçılık hizmetlerimiz: 

Su Tesisatçılığı

Su Kaçağı Bulma

Pimaş Açma

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Konu su tesisatçılığı ise tek adres Ersoylar Tesisat ve kuruluşlarıdır. Bünyemizde Çalışan iş arkadaşlarımız ve uzman kadromuz tesisat konusunda yeterli donanıma sahiptir.

Hizmetlerimiz su tesisatçılığı ile başlayıp yukarıda saydığımız gibi devam eder.

Su kaçağı bulma hizmetlerimiz den biri olup, kaçak bulma evreleri şu şekilde sıralanmaktadır.

Önce su kaçağının hangi bölgede olduğunu tespit etmek için termal kameralardan yardım alınır. Kaçağın bölgesi bulunduktan sonra kaçağı nokta atışı ile bulmak için akustik ses dinleme cihazı devreye girer. Ve kaçağı kırmadan dökmeden çok milimetrik olarak bulmamızı sağlar. tüm işlem dakikalar sürüp küçük bir çalışma alanı oluşturarak tamirat ve tadilat başlar. Gerekli işlemler dakikalar içerisinde biter.

Pimaş açma işlemi ise yine teknolojik aletler ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından çok kısa sürede çözüme ulaştırılır.

Son olarak verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri  de İlaçlı petek temizliğidir. Sizde kış gelmeden kombi bakımı ve ilaçlı petek temizliği yaptırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara