İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Sahil Mahallesi Pimaş Açma

Sahil Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Sahil Mahallesi Pimaş Açma olarak firmamız tüm tesisatçılık hizmetlerini vermektedir. Beylikdüzü nün tüm mahallelerine mobil servisimiz bulunmaktadır. Bizi pimaş açma dahil tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz.

Firmamızın Verdiği Hizmetler

  • SU TESİSATÇILIĞI
  • SU KAÇAĞI BULMA
  • PİMAŞ AÇMA
  • KOMBİ BAKIMI VE PETEK TEMİZLİĞİ

Evleriniz de, iş yerleriniz de ve tüm yaşam alanlarınızda pimaş tıkanıklıkları başınıza gelebilir.

Pimaşlar, yerleşim birimlerinde (ev,iş yeri gibi) pis suları kanalizasyona taşıyan atık su borularına verilen addır. Pimaşlar genelde yanlış kullanım sonucu tıkanmaktadır. Giderlere atılan inşaat molozları, temizlik bezleri, peçeteler vb. cisimler yüzünden daralmakta ve zamanla tıkanmaktadır.

Pimaş tıkanıklarının bazılarına müdahale edilebilir. Mesela basit mutfak lavabosu tıkanıklıkları ilkel yollarla açılabilir. Sıcak su dökmek veya lavabo açıcı dökmek gibi.

Ama bazı gider tıkanıklarına hane halkı veya iş yeri çalışanlarının müdahalesi söz konusu değildir. Çünkü tıkanıklığın nedeni ve nerede olduğu belli değildir. Böylesi durumlarda Sahil Mahallesi Pimaş Açma gibi uzman ellere ihtiyaç vardır.

Sahil Mahallesi Pimaş Açma ve Uzman Kadro

Alanında uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile tüm pimaş tıkanıklıklarına müdahale ediyoruz.

İşleme önce özel gider kameraları ile tıkanıklığın yerini ve sebebini bularak başlıyoruz. Tıkanıklığın yerini bulduktan sonra özel tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklığı dakikalar içerisinde gideriyoruz. Yapılan işçiliğimiz %100 çözüm odaklıdır.

Bizi tüm su tesisatçılığı hizmetlerimiz için arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara