İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Sahil Mahallesi Petek Temizliği

Sahil Mahallesi Petek Temizliği bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup petek temizliğinin yanı sıra tüm tesisatçılık hizmetlerini vermektedir. Beylikdüzü nün tüm mahallelerine mobil teknik servisimiz vardır. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız ile tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için bir telefon uzağınızdayız.

Sahil Mahallesi Petek Temizliği Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

Su Tesisatçılığı: Yukarıda belirttiğimiz gibi tüm tesisatçılık hizmetlerini vermekteyiz. Yapılan işçilik %100 garantili olup sadece çözüm odaklıdır.

Su Kaçağı Bulma: Evleriniz de veya iş yerlerinizde her an ve her bireyin başına gelebilecek can sıkan bir tesisatçılık sorunudur. Su kaçaklarının pek çok çeşidi vardır. Fakat bir tek ustası vardır. ‘Ersoylar Tesisat’. Su kaçaklarının tespiti ve daha sonrasında tamiratı ve tadilatı şu şekilde olmaktadır.

Özel termal kameralarla  kaçağın hangi bölgede olduğu tespit edilir. Ve daha sonra akustik ses dinleme cihazları ile kaçak milimetrik olarak nokta atışı yapılarak bulunur. Kaçağın tadilatı için sadece bir veya iki fayans sökülür ve dakikalar içerisinde kaçak sorunu çözüme ulaştırılır.

Pimaş Açma: Pimaşlar kısaca atık su borularıdır. Tuvalet, lavabo, küvet, ve klozet gibi yerlerin atık sularını kanalizasyona bağlayan borulardır. Pimaşlar yanlış kullanım sonucu tıkanmaktadır. Pimaş tıkanıklıklarına hane halkının müdahalesi söz konusu değildir. Çünkü tıkanıklık pimaş içerisinde bilinmeyen bir yerdedir. Böyle durumlarda Sahil Mahallesi Petek Temizliği olarak biz devreye giriyoruz. Özel gider kameraları ile tıkanıklığın sebebi ve yeri belirlendikten sonra tıkanıklık açma robotları ile gerekli işlemi dakikalar içerisinde sonlandırıyoruz.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği: Sahil Mahallesi Petek Temizliği olarak başlıca hizmetlerimizden olan petek temizliği kış gelmeden yapılması gereken yapılması gereken periyodik bakımlardan biridir.

Bakımı yapılan kombiler ve temizliği yapılan petekler kullanıcılara her zaman tasarruf olarak geri dönmektedir. Sizde kış gelmeden kombi bakımını ve petek temizliğini yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin…

Ayrıca bizi tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz. İstanbul un her yerinde teknik destek bayilerimiz vardır…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara