İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Marmara Su Kaçağı Tespiti

Marmara Su Kaçağı Tespiti ile tüm ev, iş yeri, ofis, mağaza ve tüm yaşam alanlarınızda ki su kaçakları için hizmetinizdedir. Marmara Su Kaçağı Tespiti bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup tesisatçılık adına tüm hizmetleri vermektedir. Tesisat hizmetleri adına gerekli tüm ekip ve ekipmanlara sahip olan firmamız %100 çözüm odaklı çalışmaktadır.

Su kaçakları bazı istisnai durumlar haricinde uzman ekipler dışında müdahale şansının olmadığı tesisatçılık sorunlarındandır. Su kaçakları fazla kullanıma bağlı boruların çatlaması veya kalitesiz malzeme kullanımından tutun yanlış tadilatlar gibi bir çok nedenden meydana gelmektedir.

Marmara Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Su kaçakları gözle görünür belirtili yerlerde sadece termal kamera yardımı ile bulunabilir. Fakat Görünürde hiçbir belirtisi olmayan su kaçaklarında termal kameraların yanı sıra akustik ses dinleme cihazlarının da yardımına baş vurulur. Termal kameralarla kaçağın alanı belirtilir ve akustik ses kulaklıklarıyla kaçak milimetrik olarak tespit edilir.

Yapılan tespitin ardından tamirat uzman arkadaşlarımız aracılığıyla başlatılır. Ve çok kısa bir süre içerisinde sorun olumlu şekilde neticelendirilir. Ypılan işçilik %100 garantilidir. Her nerede olursa olsun bizi tüm su kaçağı şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Marmara Mahallesi Su Kaçağı Tespiti Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

  • Su Tesisatçılığı 
  • Su Kaçağı Tespiti( kırmadan ve dökmeden su kaçağı bulma)
  • Pimaş Açma
  • Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Tüm tesisatçılık hizmetlerimiz için bizi 7/24 arayabilir siniz.

Bizi tercih ettiğiniz için  teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara