İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Marmara Mahallesi Pimaş Açma

Marmara Mahallesi Pimaş Açma siz değerli Beylikdüzü Marmara Mahallesi sakinlerinin hizmetindedir. Marmara Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur.. Marmara Mahallesi Pimaş Açma olarak tüm su tesisatçılığı hizmetleri vermekteyiz. Beylikdüzü nün tüm mahallelerine mobil teknik servisimiz bulunmaktadır. Bizi tüm tesisatçılık sorunlarınız için arayabilirsiniz.

Evlerinizde , iş yerlerinizde, ofis, mağaza ve tüm yaşama alanlarınızda pimaş tıkanıklıkları her an başınıza gelebilir. Pimaş tıkanıklığı çok ama çok baş ağrıtan bir durumdur.

Pimaş, tuvaletlerden, lavabolardan, klozetlerden veya küvetler den bırakılan pis suyu kanalizasyona ulaştıran plastik boruların tümüne verilen addır. Pimaşlar genelde yanlış kullanım sonucu tıkanırlar. Giderlere bırakılan inşaat molozları, temizlik bezleri ve birçok yabancı madde ile kötü ve yanlış kullanım pimaş tıkanıklıklarına neden olmaktadır.

Bazı pimaş tıkanıklıkları ilkel yollarla açılabilir. Bunlar genelde basit mutfak lavabosu tıkanıklıkları dır.

Fakat bazı tıkanıklılar uzman ekip yardımı istemektedir.Çünkü tıkanıklık pimaş içerisinde derinliği, yeri ve sebebi bilinmemektedir.

Marmara Mahallesi Pimaş Açma ve Uzman Kadro

Yukarıda bahsettiğimiz pimaş tıkanıklıklarında uzman ekipler olarak biz devreye giriyoruz.

Özel gider kameraları ile tıkanıklığın yerini bulduktan sonra tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklığı kırmadan ve dökmeden dakikalar içerisinde açıyoruz.

Marmara Mahallesi Pimaş Açma ve Verilen Hizmetler

  • Su tesisatçılığı
  • Su kaçağı bulma ( kırmadan ve dökmeden)
  • Pimaş açma
  • Kombi bakımı ve petek temizliği

Bizi tüm su tesisatçılığı hizmetlerimiz için arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara