İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Kavaklı Mahallesi Su Tesisatçısı

Kavaklı Mahallesi Su Tesisatçısı olarak tüm tesisatçılık hizmetleri vermekteyiz. Kavaklı Mahallesi Su Tesisatçısı bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Bünyemizde tüm tesisat işlem ve işçilikler gerekli ekip ve ekipmanlar bulunmaktadır. Beylikdüzü nün her yerine mobil teknik servisimiz bulunmaktadır.

Kavaklı Mahallesi Su Tesisatçısı ve Uzman Ekibi

Kavaklı Mahallesi Su Tesisatçısı olarak verilen hizmetler:

  • Su tesisatçılığı
  • Su kaçağı bulma( kırmadan ve dökmeden)
  • Pimaş açma( kırmadan ve dökmeden)
  • Kombi bakımı  ve petek temizliği

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm tesisatçılık hizmetlerini vermekteyiz. Mobil servislerimiz le bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bir diğer hizmet alanımız da su kaçağı bulmak dır. Su kaçaklarını kırmadan ve dökmeden nokta atışı ile buluyoruz. Tadilat ve tamirat işlemlerimiz dakikalar içerisinde bitmektedir.

Kaçağın olduğu kısmı termal kameralar yardımı ile tarayıp akustik ses dinleme cihazları ile milimetrik olarak buluyoruz. Sadece bir veya iki fayans lık çalışma alanı oluşturup kaçağın tamiratını kısa süre içerisinde bitiriyoruz.

Tüm kaçak problemleriniz için bizi arayabilir siniz.

Pimaş açma yani tıkalı gider borularını  açma bir diğer hizmetimizdir. Tıkalı pimaşları özel gider kameraları ve tıkanıklık açma robotları ile dakikalar içerisinde tespit edip tıkanıklığı gideriyoruz.

Çalışmamızın ilk aşamasında tıkanıklığın tam yerini tespit etmek için gider kameralarını kullanıyoruz. Ardından da tıkanıklık açma robotları yardımı ve uzman teknik destek ekibimizin işçiliğiyle sorunu kalıcı olarak çözüyoruz.

Kombi bakımı ve petek temizliği de yapıyoruz. Kış gelmeden sizde kombi bakımı ve petek temizliğini yaptırmak istiyorsanız lütfen bizi arayın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara