İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Kavaklı Mahallesi Petek Temizliği

Kavaklı Mahallesi Petek Temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm peteklerini güven ve hassasiyet eşliğinde temizleme ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kışa daha hazırlıklı bir şekilde girmek ve üşümemek için hemen kombi bakımı ve petek temizliğinizi yaptırınız.

Garantili hizmet adı altında sizleri güvence altına almaktayız. Tüm eşyalarınız kullanıma hazır hale geldikten sonra sizlere teslim edilmektedir. Eviniz ısınmıyor mu hemen bizlerle iletişime geçin ve tüm petekleri temizleyelim.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Kombi bakım ve petek temizleme işlemleri bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Yapacağımız bakım ve onarım işlemlerinde sizlere garantili hizmet verilmektedir ve hiç bir eşyanız zarar görmemektedir.

Kimyasal madde kullanılarak yapılan bu temizleme üstün başarı elde edilmektedir ve mevcut ısıya sahip olmuş olursunuz.

Faturalarım Yüksek Geliyor

Kombi bakım ve petek temizleme işlemlerinizi yaptırmadıysanız eğer hem üşürsünüz hemde bütçeniz  büyük zarar görür. Faturalarınız da yüksek artışın tek sebebi tıkanık olan petekler sebep olmaktadır. Peteklerin içlerinde bulunan su hazneleri tıkalı ise ısının dışarıya vurmasını engeller ve ısınamazsınız.

Kombi bakım ve petek temizleme işlemlerinizi yaptırdığınız taktirde asıl ısıya ve faturalarınız da büyük düşüş dikkatinizi çekecek.

Petek Temizleme Fiyat Tarifesi 2017

Kombi bakım ve petek temizleme firması olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifesi ile hizmet vermekteyiz. Ödemelerinizi gerek önceden gerekse temizleme işlemi yapıldıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağımız temizleme ve alacağınız hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir. Ücretler hakkında daha geniş bir bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara