İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Gürpınar Su Kaçağı Tespiti

Gürpınar Su Kaçağı Tespiti bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Beylikdüzü Gürpınar mahallesinde siz değerli mahalle sakinlerinin hizmetindedir. Firmamız tüm tesisatçılık hizmetlerini vermektedir. Verilen hizmetlerden biride su kaçağı tespitidir.

Su kaçağı tespiti işlemi kırmadan ve dökmeden yapılmaktadır.

Gürpınar Su Kaçağı Tespiti ve Uzman Kadro

Tespit termal kameralar ve akustik ses dinleme cihazları yardımı ile yapılmaktadır. Su kaçaklarında bazı kaçaklar yerleri belli olduğu için müdahalesi kolay ve kısa sürmektedir. Fakat yeri belli olmayan su kaçakları için profesyonel ekipmanlardan yardım almak gerekmektedir.

Firmamız bünyesinde tüm tesisatçılık işlemleri için gerekli olan profesyonel cihazların bütünü bulundurduğu gibi, böylesi zor su kaçaklarının bulunması tamiratı ve tadilatı için gerekli tüm ekipmanı da yine bünyesinde barındırmaktadır.

Bu sayede tüm kaçağı sorunlarını çok kısa sürede buluyoruz. Ardından çok küçük bir tamirat alanı oluşturarak kaçağın tadilatını ve çözüm odaklı tüm işlemleri yapıyoruz. Eviniz veya iş yeriniz oluşturduğumuz  küçük çalışma alanları sayesinde inşaat alanına dönmüyor.

Eski usul su kaçağı bulma işlemleri kaçağın olduğu yeri bulana kadar kırarak ve dökerek gerçekleşirdi. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile termal kamera ve akustik ses dinleme cihazlarından alınan yardımla kaçak bulma işlem kırmadan ve dökmeden nokta atışı yaparak bulunuyor. Ve çok kısa süre içerisinde çözüme ulaşılıyor.

Gürpınar Su Kaçağı Tespiti adlı tesisat firmamız tüm tesisatçılık hizmetlerinin siz değerli Gürpınar Mahallesi sakinlerine sunmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara