İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Gürpınar Mahallesi Pimaş Açma

Gürpınar Mahallesi Pimaş Açma Beylikdüzü nde siz değerli Gürpınar Mahallesi sakinlerinin hizmetindeyiz. Firmamızda pimaş açmanın yanı sıra tüm su tesisatçılığı hizmetleri verilmektedir. Ayrıca Beylikdüzü ilçesinin tüm mahallelerine mobil servisimiz bulunmaktadır.

Pimaşlar, tuvalet, banyo, klozet, küvet vb. yerlerdeki atık suyu kanalizasyona taşıyan borulara verilen addır. Pimaşlar genelde yanlış kullanımlar sonucu tıkanmaktadır. Pimaşların tıkanmasına en çok giderlere atılan yabancı maddeler yol açmaktadır.

Giderlere atılan inşaat molozları, temizlik bezleri ve peçete gibi şeyler zamanla pimaşların daralmasına ve bir süre sonrada tıkanmasına neden olur.

Bazı basit mutfak lavabosu tıkanıklıkları ilkel yollarla açılabilir örneğin; sıcak su dökmek veya lavabo açıcısı kullanmak gibi.

Fakat Tuvalet pimaşları tıkanıklığı gibi büyük tıkanıklıklar uzman yardımı istemektedir. İşte tamda bu gibi durumlarda Gürpınar Mahallesi Pimaş Açma olarak biz devreye giriyoruz.

Gürpınar Mahallesi Pimaş Açma ve Uzman Kadro

Firmamız, bünyesinde su tesisatçılığı alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınızı karşılayacak alt yapıya sahiptir.

Pimaş tıkanıklığı açma firmamızın verdiği başlıca hizmetlerden biridir.  Yukarıda bahsettiğimiz pimaş tıkanıklığı ve benzeri tıkanıklıklarda, önce özel gider kameraları ile tıkanıklığın yeri ve sebebi bulunur.

Ardından özel tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklık dakikalar içerisinde giderilir. İşlem kırmadan ve dökmeden yapılır. İşlem esnasında hiçbir  eşyamız zarar görmez. Ve gerekli tamirat ile tadilat dakikalar içerisinde bitirilir.

Bizi tüm tesisatçılık hizmetleriniz için arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara