İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Dereağzı Mahallesi Su Tesisatçısı

Dereağzı Mahallesi Su Tesisatçısı olarak tüm tesisat hizmetlerini vermekteyiz. Beylikdüzü nde siz değerli Dereağzı Mahallesi sakinleri bizi tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz. Bünyesinde alanında uzman çalışma arkadaşları ile son model teknolojik aletler ve cihazlar bulunduran Dereağzı Mahallesi Su Tesisatçısı 7/24 hizmetinizdedir. Beylikdüzü nün tüm mahallelerine mobil teknik servisimiz bulunmaktadır.

Dereağzı Mahallesi Su Tesisatçısı&Tesisatçılık hizmetlerimiz

Su kaçağı bulma: Su kaçakları  evlerde veya iş yerinde hatta tüm yaşam alanlarında başımıza gelen ve can sıkan bir tesisat sorunudur. Su kaçakları birçok nedenden kaynaklanmaktadır. Bazı su kaçakları açık yerlerde ve görünür olduğu için müdahale şansı vardır. Fakat kaçağın yeri belli değilse sadece uzman ekiplerin müdahalesi ile tespit edilir.Tam burada biz devreye giriyoruz. Termal kameralar la kaçağın bölgesi belirlenir ve daha sonra akustik ses dinleme cihazları ile kaçağın yeri milimetrik olarak bulunur. Ve gereken işlem sırasıyla yapılır. Sonrasın da kaçak tamir edilir.

Pimaş Açma:  Pimaşlar genelde birçok yanlış kullanım dolayısı ile tıkanırlar. Pimaş lar kısacası atık su borularına verilen addır. Pimaş tıkanıklıkları genelde müdahalesi olmayan tesisatçılık sorunlarındandır. Tıkanıklık pimaşların içlerinde olduğu için ilkek yollarla açmak mümkün değildir.

Dereağzı Mahallesi Su Tesisatçısı olarak firmamız pimaş tıkanıklıklarını özel gider kameraları ve özel tıkanıklık açma robotları ile açıyoruz.

Kombi bakımı ve petek temizliği:  Firmamız kombi bakımı ve petek temizliği de yapmaktadır. Sizde kış gelmeden kombi bakımı ve petek temizliğini yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz…

Ayrıca tüm tesisatçılık sorunları ve ihtiyaçlarınız için bizi 7/24  arayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara