İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Dereağzı Mahallesi Petek Temizliği

Dereağzı Mahallesi Petek Temizliği olarak firmamız Beylikdüzü ilçesinde kombi bakımı ve petek temizliği hizmeti vermektedir. Dereağzı Mahallesi Petek Temizliği bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup Beylikdüzü nün tüm mahallelerine mobil servis hizmeti vardır. Ayrıca firmamız tüm tesisatçılık hizmetlerini vermektedir.

Kombi ve petekler yıllık periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakımı ve temizliği yapılmayan ısıtma sistemleri kullanımları boyunca siz değerli kullanıcılara maddi zarar olarak geri dönerler.

Kombi ve Petekler Neden Temizlenmeli

Kombi ve petekler yıllık bakımları yapılmadığı zaman neden masraf açarlar kısaca anlatalım.

Kış aylarında kombi ve petekler yoğun bir şekilde kullanılır. Sadece kombi ve petekler değil tüm ısıtma sistemleri yoğun kullanıma maruz kalırlar. Buna bağlı olarak kış aylarının son zamanlarında petek içlerinde ki su çamurlaşmaya başlar. Ve havalar ısınmaya başladıkça kullanım azalır ve yazın petekler hiç kullanılmaz.

Petek içlerinde sabit duran su peteklerin paslanmasına neden olur. Zaten çamurlaşan ve su geniş kanallarını tıkayan pis su üstüne birde paslanarak ısıtma işlevini tamamen kaybeder. Kışın yaklaşması ile tekrar kullanılmaya başlanan kombi ve petekler içlerinde ki pas ve çamur dolayısı ile ısıları yarı yarıya düşer. Paslı ve çamurlu su kombiye ulaşarak kombininde bozulmasına neden olur.

Dereağzı Mahallesi Petek Temizliği ve Uzman Kadro

Tamda burada Dereağzı Mahallesi Petek Temizliği olarak bizler devreye giriyoruz. Kış gelmeden kirlenen ısıtma sistemlerinin gerekli temizliğini alanında uzman çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile yapıyoruz ve sizi tüm bu sıkıntılardan kurtarıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara