İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Cumhuriyet Mahallesi Su Tesisatçısı

Cumhuriyet Mahallesi Su Tesisatçısı olarak Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi nde hizmetinizdeyiz. Beylikdüzü nün her yerine mobil servisimiz olup tüm tesisatçılık hizmetleri verilmektedir. Tesisatçılık adına tüm problemleriniz için bir telefon uzağınızdayız.

Firmamız alanında uzman ekipler ve son teknolojik ürünler ile hizmet vermektedir. Evinizde, iş yerinizde, ofis veya mağazalarınızda tüm tesisat sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Su Tesisatçısı ve Hizmetlerimiz

Su tesisatçılığı: Yukarıda belirttiğimiz üzere tesisatçılık adına tüm sorunları çözmekteyiz. Konu tesisatçılık ise bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz çözüm odaklıdır ve işçiliğimiz %100 garantilidir.

Su kaçağı bulma: Su kaçakları çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelen ve can sıkan bir durumdur. Bazı su kaçakları açıkta ve görünür yerlerde olduğu için müdahale şansı bulunmaktadır. Fakat bazı su kaçakları görünür yerlerde olmayıp sadece belirtileri vardır. Örneğin; rurubet, ağır ve kötü koku terleme yapan duvarlar gibi.

Bu tür nerede olduğu belli olmayan su kaçaklarına profesyonel ekipmanlar olmadan müdahale şansı yoktur.  Eski usullerle her yeri kırıp dökmenin de pek bir anlamı yoktur.

Böyle durumlarda Cumhuriyet Mahallesi Su Tesisatçısı olarak biz devreye giriyoruz ve su kaçağını özel termal kameralar ve akustik ses dinleme cihazları ile milimetrik olarak buluyoruz.

Pimaş açma:  Pimaş tıkanıklıkları da normal bireyler tarafından müdahalesi pek olanaklı olmayan bir durumdur. Firmamız pimaş tıkanıklıklarında özel tıkanıklık açma robotları kullanarak  bu sorunun üstesinden dakikalar içerisinde gelmektedir.

Kombi bakımı ve petek temizliği: Kombi bakımı ve petek temizliği bir diğer başlıca hizmetimizdir. Kombi ve peteklerin her sene periyodik bakımları vardır. Bu bakımlar hem faturalara olumlu yansır hemde kombi ve peklerin kullanım ömrünü uzatır.

Tüm tesisatçılık sorunları için bizi arayabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara