İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Cumhuriyet Mahallesi Pimaş Açma

Cumhuriyet Mahallesi Pimaş Açma olarak evlerinizde ve iş yerlerinizdeki tüm pimaş tıkanıklığı şikayetleriniz için bizi arayabilirsiniz. Cumhuriyet Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Cumhuriyet Mahallesi Pimaş Açma firmamızda sadece pimaş açma değil tüm  tesisatçılık hizmetleri verilmektedir. Beylikdüzü nde tüm mahallelere mobil teknik servisimiz bulunmaktadır.

Pimaş: Klozet, lavabo, tuvalet, banyo ve küvet gibi yerlerden gelen pis suları kanalizasyona taşıyan atık su borularına pimaş denir.

Pimaş tıkanıkları genelde yanlış kullanım sonucu olmaktadır. Giderlere atılan inşaat molozları, temizlik bezleri, peçeteler vb. maddeler zamanla pimaşlara takılarak pimaş giderlerinin daralmasına ve tıkanmasına neden olurlar.

Pimaş tıkanıklarının bazıları basit olduğu için ilkel yollarla açılabilir. Örneğin gidere  sıcak su dökme yada gider açıcı dökmek gibi.

Fakat bazı tıkanıklıklara profesyonel aletler olmadan müdahale etmek pek mümkün değildir. Bu tür tıkanıklıklar da devreye biz giriyoruz.

Cumhuriyet Mahallesi Pimaş Açma ve Robotla Pimaş Açma

 

Pimaş tıkanıklıklarında tıkanıklığın yeri ve sebebi belli değilse uzman ekiplerin yardımı gerekmektedir.

Cumhuriyet Mahallesi Pimaş Açma olarak burada devreye giren firmamız, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla tıkanıklığı dakikalar içerisinde çözüme ulaştırır.

Önce özel kameralarla tıkalı bölge belirlenir ve ardından tıkanıklık açma robotu devreye girer. Tıkanıklığı dakikalar içerisinde kırmadan ve dökmeden çözüme ulaştırır.

Siz de tüm tıkanıklık şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Ayrıca tüm tesisatçılık hizmetleri verdiğimizi de hatırlatırız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara