İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Büyükşehir Su Kaçağı Tespiti

Büyükşehir Su Kaçağı Tespiti adı altında ki firmamız bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Firmamız tesisatçılık adına tüm hizmetleri vermektedir.
Beylikdüzü nün tüm mahallelerine mobil servisimiz bulunmaktadır. 7/24 hizmet veren firmamızla bir telefon uzağınızdayız.

Büyükşehir Su Kaçağı Tespiti, Nedeni ve Çözümü

Su kaçakları çeşitli nedenlerden meydana gelmektedir. Kimi zaman doğal nedenlerden kimi zaman yanlış faaliyetler veya zamana bağlı kullanımlar yüzünden su kaçakları olabilir.
Bazı su kaçaklarına müdahale edilebilir. Görünür yerlerde veya açıklarda ki su kaçakları çözüme kolay şekilde ulaşabilir. Fakat uzman ekip ve ekipmanlar olmadan müdahale şansınızın olmadığı su kaçakları da vardır.
Böyle durumlar da Büyükşehir Su Kaçağı Tespiti olarak biz devreye giriyoruz.

Su kaçaklarını özel termal kameralar ve ses dinleme cihazları ile yerlerini tespit ediyoruz. Yer tespitinin ardından tadilat ve tamirat işlemini başlatıyoruz. Sadece iki fayanslık bir çalışma alanı oluşturarak işlemi  kısa bir süre içerisinde sonlandırıyoruz.

Tüm tespit, tamirat ve tadilat işlemlerini kırmadan ve dökmeden yapıyoruz. Yapılan işçilik karşılığında %100 garanti veriyoruz.

Sadece su kaçağı hizmeti vermiyoruz. Tesisatçılık adına tüm şikayetleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Büyükşehir mahallesi Su Kaçağı Tespiti olarak verdiğimiz başlıca tesisatçılık hizmetleri:

  • Su tesisatçılığı
  • Su kaçağı tespiti
  • Pimaş açma
  • Kombi bakımı ve petek temizliği

Firmamız sıraladığımız bu başlıklar adına tüm hizmetleri vermek için gerekli tüm ekip ve ekipmanlara ve alanında tecrübeli çalışma arkadaşlarına sahiptir. Tek yapmanız gereken şikayetleriniz için bizi aramak.

7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara