İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Büyükşehir Mahallesi Petek Temizliği

Büyükşehir Mahallesi Petek Temizliği bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup tüm tesisatçılık hizmetleri için bir telefon uzağınızdadır. Büyükşehir Mahallesi Petek Temizliği olarak firmamız kombi bakımı ve petek temizliği yapmaktadır. Beylikdüzü nün tüm mahallelerine teknik servisimiz vardır. Bütün tesisatçılık ihtiyaçlarınız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız işçilik %100 çözüm odaklı ve garantilidir.

Büyükşehir Mahallesi Petek Temizliği olarak tüm marka kombilerin bakımını ve peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Firmamız bünyesinde, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile ve profesyonel ekipmanlarla sağlam bir zemine sahiptir.

İstanbul’ un her yerinde ve tüm bölgelerinde teknik servis bayimiz bulunmaktadır.

Kombi ve Petekler Neden Kirlenir

Kombi ve petekler kış ayların da uzun kullanıma bağlı olarak petek içlerinde ki suyun çamurlaşmasına neden olurlar. Havaların ısınması ile de kullanılmayan kombi ve petekler , suyun sabit kalması ile paslanmaya yol açarlar.

Temizliği Yapılmayan Kombi ve Peteklerin Zararları

Bakımı ve temizliği yapılmayan kombi ve petekler siz değerli kullanıcılara maddi zarar olarak geri dönerler.

Örneğin ,temizlenmeyen petekler istenilen ısıyı dışarıya veremediği için kullanıcılar kombiler ayarını yükseltmekle çare ararlar. Buda olduğu gibi doğalgaz faturalarına olumsuz yönde yansır. Ayrıca yine temizleyen petekler, içlerinde barındırdıkları pasın kombi pompasına ulaşması ile  pompanın bozulmasına sebep olurlar.

Bu örnekler çoğaltılabilir.

Büyükşehir Mahallesi Petek Temizliği ile Tasarruf

Yukarıda örneğini verdiğimiz olaylar bakımı ve temizliği  yapılmayan kombi ve petekler için geçerliydi.

Şimdi bide tersini düşünelim ve kobilerimizin bakımının yapıldığını ve peteklerin temizletildiğini düşünelim bu masrafların hiçbiri ile karşılaşmayacağımız kesin.

Ayrıca kombi bakımı ve petek  temizliği için verdiğimiz ücreti üç fatura dönemi sonunda karşılayacağınızın da  garantisini  veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara