İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Beylikdüzü Petek Kaçak Tamiri

Beylikdüzünden peteklerde oluşabilecek tamir işlemi su kaçağı hava alma işlemi bakım ve onarım hizmeti olmak üzere tüm kolda hizmet vermekteyiz. Petekler de oluşabilecek çamurlaşmış su kireçlenme gibi zarar maddelerin oluşturduğu tüm tıkanıklıklar açılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Petek temizleme ve onarım firması olarak sizlere garantili hizmet güvencesi ile yardımcı olmaktayız. Petekleriniz ısınmıyormu hemen bizlerle iletişime geçin tüm bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirelim.

Evim Neden Isınmıyor

Kombi ve doğalgaz bakımınızı yaptırmadıysanız eğer daha kötü bir kışa hazırlıklı olun . Kombi içersin de ekipman ve peteklerin içlerinde bulunan su kanallarının çamurlaşmış su kireçlenme gibi yollardan tıkandıysa temizliği yapılmadan dışarıya ısı vermez ve hem üşürsünüz hemde cebiniz yanar.

Daha iyi bir kış geçirmek için hemen kombi bakım ve petek temizleme işlemlerinizi yaptırınız.

Faturalarım Neden Yüksek Geliyor

Kombi bakım ve petek temizliğinizi yaptırmadıysanız eğer meydana gelebilecek yüksek ısı kaybı ve faturalardaki artışın tek sebebi bu olabilir. Eviniz ısınmadan daha fazla fatura ödemenize sebep olabilir.

Kombi bakım ve petek temizliğinizi yaptırarak hem kendinize hem cebinize zarar vermekten kaçınabilirsiniz.

Peteklerim Nasıl Temizlenecek

Kombi bakım ve petek temizleme firması olarak bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlarla tüm bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Kimyasal madde kullanılarak yaptığımız bu temizlemede hiç bir eşyanız zarar görmemekte ve çevre kirliliğine sebep olmamaktadır. Garantili hizmet verdiğimiz bu süreçte sizleri güvence altına almaktayız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara