İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Barış Su Kaçağı Tespiti

Barış Su Kaçağı Tespiti adı altında kurulan firmamız Beylikdüzü Barış mahallesinde siz değerli mahalle sakinlerinin hizmetindedir. Beylikdüzü nün her yerine mobil servislerimiz bulunur. Bizi her türlü su kaçağı sorunlarınız ve su tesisatı ile ilgili sıkıntılarınız için arayabilir siniz.

Firmamız alanında uzman ekip ve ekipmanlarla hizmet vermektedir.

Su kaçakları kırmadan ve dökmeden tespit edilmekte ve dakikalar içerisinde tadilatı yapılmaktadır.

Faturanızın yüksek gelmesi, bulunulan ortamın nem oranının artması veya kokuların çoğalması görünmeyen su kaçağının belirtisi olabilir.

 

Barış Su Kaçağı Tespiti ile Kırmadan ve Dökmeden Kaçak Bulma

Alanında uzman arkadaşlarımız ile su kaçaklarını kırmadan ve dökmeden buluyoruz.

Termal kameraların soğukluk ve sıcaklık farkını belirttiği yerlerde akustik ses dinleme cihazları ile kaçağın olduğu yeri nokta atışı ile tespit ediyoruz.

Toplam bir veya iki fayans lık bir çalışma alanı oluşturarak su kaçağı bulma işlemini tamiratı ve tadilatını dakikalar içerisinde bitiriyoruz.

Bazı su kaçakları gözle görülür ve az çok yerleri bellidir ve müdahale durumu olabilir fakat bazı su kaçakları yerin altındadır ve nerede oldukları özel cihazların yardımı olmadan kesinlikle bilinmez. Örneğin zemin katlarda yer altındaki su kaçakları. Bulunduğu bölgede nem ve kötü koku ile kendini belli etseler de nerede oldukları kesinlikle bilinmez.

İşte bu tür durumlarda biz devreye giriyoruz. Kaçağın olduğu yeri tam olarak nokta atış ıile tespit ediyor ve gerekli müdahaleyi yapıyoruz.

Bizi tüm tesisatçılık hizmetlerimiz için arayabilir siniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara