İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Barış Mahallesi Su Tesisatçısı

Barış Mahallesi Su Tesisatçısı olarak tüm tesisatçılık hizmetleri vermekteyiz. Barış Mahallesi Su Tesisatçısı bir  Ersoylar Tesisat kuruluşudur.

Tesisatçılık adına tüm hizmetleri veren Barış Mahallesi Su Tesisatçısı Beylikdüzü nün her yerine mobil teknik servisimiz vardır.

 

Barış Mahallesi Su Tesisatçısı ve Uzman Kadrosu

Barış Mahallesi Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz tesisat hizmetlerimiz;

  • Su kaçağı bulma: Su kaçaklarını kırmadan ve dökmeden  nokta atış yaparak buluyoruz. Kaçağın olduğu yeri termal kameralarla tespit ediyoruz.

Daha sonra akustik ses dinleme cihazları ile tam olarak terini belirleyip kaçağa nokta atışı yapıyoruz. Kendimize çok küçük bir çalışma alanı oluşturup tadilat ve tamiratı hiçbir eşyalara zarar vermeden dakikalar içerisinde bitiriyoruz.

  • Pimaş açma: Pimaşlar çeşitli yanlış kullanımlar yüzünden tıkanabilirler. Bu tıkanıkların bazıları ilkel yollarla örneğin gidere sıcak su dökme  gibi yollarla halledilebilirken bazı tıkanıklılar  uzman ekip ve ekipman olmadan müdahale şansının olmadığı tıkanıklıklardır. Bu gibi durumlarda özel gider kameraları ile tıkanıklığın sebebi ve yeri belirlenir ve daha sonra tıkanıklık açma robotları tıkanıklık sorununun üstesinden gelinir. Tüm işlem sadece dakikalar sürmektedir.
  • Son olarak tesisatçılık hizmetlerimizden biride kombi bakımı ve petek temizleme dir. Kombiler ve petekler her sene periyodik bakım isteyen parçalardır. Fakat bakımı yapılan kombi ve temizliği sağlanan petekler bakım için verilen ücretin geri dönüşümünü en fazla iki faturada yapmaktadır.

Bizi her zaman arayabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara