İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Barış Mahallesi Petek Temizliği

Barış Mahallesi Petek Temizliği bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Evleriniz veya iş yerlerinizde ki ısıtma sistemlerinin temizliği için bizi arayabilirsiniz. Beylikdüzü ilçesinin tüm mahallelerine teknik servisimiz bulunmaktadır. Barış Mahallesi Petek Temizliği ayrıca tüm tesisatçılık hizmetleri de vermektedir.

Kombi ve Petekler Neden Kirlenir

Kombi ve petekler kış aylarında ki yoğun kullanıma bağlı olarak petek içlerinde çamurlaşmaya neden olurlar. Sonraki aylarda havanın ısınması ile kombi kullanımı olmaz. Petekler içlerindeki suyun sabit kalmasına bağlı olarak pas üretmeye başlarlar.

Tıkanan Petekler ve Zararları

Petek içlerinde ki pas ve çamur su kanallarını tıkar ve kombinin su devir dayımı yapmasını engeller. Ve kombi çalışmasına ve doğalgaz harcamasına rağmen peteklere sıcak su takviyesi yapamaz. Isıtma sistemi bulunduğu alanı ısıtmaz ve böylesi durumda kullanıcılar kombilerin derecesini yükseltir.

Fakat bu pek bir işe yaramaz. Çünkü kombi ısıttığı suyu peteklere gönderemez. Kombi pompası zorlanır ve zaman la motora gelen pas pompanın bozulmasına neden olur. Tabi yüksek gelen faturaları da göz ardı etmemek lazım.

Barış Mahallesi Petek Temizliği ve Çözüm

Barış Mahallesi Petek Temizliği tamda bu evrede devreye girer. Firmamız kombi bakımını ve petek temizliğini yaparak sizi bu gibi can sıkıcı durumlardan kurtarır. Temizlik peteklerle başlar. Petek lerin içerisinde pis su boşaltılır. Ardından petek içleri özel ilaçlarla temizlenir. Gerekli kombi bakımı da yapıldıktan sonra işlem bitmiş olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara