İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Adnan Kahveci Mahallesi Su Tesisatçısı

Adnan Kahveci Mahallesi Su Tesisatçısı olarak Beylikdüzü nde  hizmetinizdeyiz. Adnan Kahveci Mahallesi Su Tesisatçısı bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve profesyonel ekipmanlarla çalışmaktayız.

Tesisatçılık adına tüm hizmetleri vermekteyiz. Beylikdüzü nün her yerine mobil servislerimiz le size sadece bir telefon uzaklıktayız.

Adnan Kahveci Mahallesi Su Tesisatçısı ve Hizmetleri

  • Su Tesisatçılığı 
  • Su Kaçağı Bulma
  • Pimaş Açma
  • Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Su tesisatçılığı adına çağ atlayan işletmemiz tüm tesisatçılık hizmetlerinde profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Tesisat sorunlarında herekli tüm ekip ve ekipmanlara sahip olan işletmemiz. %100 çözüm odaklı çalışmaktadır. İşimizde çok iddalıyız .

Su kaçağı bulma da alanında uzman arkadaşlarımız ve son teknolojik ürünlerle çalışan firmamız kaçak bulma işlemini kırmadan ve dökmeden yapmaktadır. Kaçak bulma da termal kameralar ve akustik ses dinleme cihazları kullanılmaktadır. Bu özel cihazlarla yeri kırmadan ve dökmeden tespit edilen su kaçakları çok küçük çalışma alanları oluşturularak tamir edilir. Ve siz değerli müşterilerimizin hiçbir eşyası zarar görmez.

Pimaş açma da verdiğimiz bir diğer başlıca hizmetimizdir. Pimaşlar tuvalet, lavabo, klozet ve küvet gibi yerlerden bırakılan pis suları kanalizasyona bağlayan atık su borularıdır. Pimaşlar genelde birçok yanlış kullanım sonucu tıkanmaktadır. Pimaş tıkanıklıkları görünmeyen yerlerde olduğu için müdahale şansı olmayan tıkanıklıklar dır. Pimaş tıkanıklıklarında önce özel gider kameraları ile tıkanıklığın yeri belirlenir. Daha sonra özel tıkanıklık açma robotları ile tıkalı bölge açılır ve kesin kalıcı çözüme ulaşılır.

Kombi bakımı ve petek temizliği verdiğimiz bazı hizmetlerden biridir. Sizde kış gelmeden kombi bakımı ve petek temizliğini yaptırmak ve tüm tesisatçılık hizmetleri için bizi arayabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara