İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Adnan Kahveci Mahallesi Pimaş Açma

Adnan Kahveci Mahallesi Pimaş Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup Beylikdüzü nde hizmetinizdedir. Adnan Kahveci Mahallesi Pimaş Açma tesisatçılık adına tüm hizmetleri vermektedir. Vede Beylikdüzü nün tüm mahallelerine mobil teknik servisimiz vardır.

Pimaş nedir?

Pimaş atık su borularına verilen addır. evlerde veya iş yerlerinde lavabo,klozet,küvet,tuvalet gibi yerlerin pis sularını kanalizasyona ulaştıran atık su borularına pimaş denir.

Pimaşlar Neden ve Nasıl Tıkanır?

Pimaşlar genelde yanlış kullanım sonucu tıkanmaktadır. Giderlere atılan inşaat molozları, temizlik bezleri ve peçeteler pimaşları daraltarak zamanla tıkanmasına neden olurlar. Pimaşlar bazen de yanlış verilen eğimler yüzünden tıkanmaktadır.

Bazı basit pimaş tıkanıklıkları ilkel yollarla, örneğin sıcak su dökmek vb. gibi açılabilir.

Fakat bazı pimaş tıkanıklarına hane halkının müdahalesi mümkün değildir. Çünkü tıkanıklığın yeri ve sebebi belli değildir. Bu gibi durumlarda uzman ellere ihtiyaç vardır.

Adnan Kahveci Mahallesi Pimaş Açma ve Uzman Kadro

Tamda burada Adnan Kahveci Mahallesi Pimaş Açma olarak biz devreye giriyoruz.

Tıkanan pimaşları alanında uzman kadromuz ve teknolojik ekipmanlarla dakikalar içerisinde açıyoruz.

Pimaş tıkanıklıklarında başta özel gider kameraları ile tıkanıklığın yerini ve sebebini buluyoruz. Ardından özel tıkanıklık açma robotları ile  tıkalı bölgeyi kırmadan ve dökmeden dakikalar içerisinde açıyoruz. Tıkanıklığın nerede olduğunun hiçbir önemi yok. İşlem esnasında hiçbir eşyanız zarar görmemektedir.

Tüm tesisatçılık sorunları ve ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara