İçeriğe atla
beylikdüzü su kaçağı servis telefonu beylikdüzü su kaçağı bulma kaçak tespiti su kaçağı bulma beylikdüzü

Adnan Kahveci Mahallesi Petek Temizliği

Adnan Kahveci Mahallesi Petek Temizliği adlı firmamız Beylikdüzü ilçesinde siz değerli Adnan Kahveci Mahallesi sakinlerinin hizmetindedir. Adnan Kahveci Mahallesi Petek Temizliği kombi bakımı ve petek temizliğinin yanı sıra tüm tesisatçılık hizmetlerini  vermektedir.

Kombi ve Petekler Neden Kirlenir

Kombiler kış ayların da yoğun kullanıma bağlı olarak petek içlerindeki suyun çamurlaşmasına neden olurlar. Ve havaların ısınması ile daha az kullanılan kombi ve petekler yaz aylarında hiç kullanılmazlar. Kullanılmayan kombiler  petek içlerinde ki suyun devir dayımını yapmadıkları için, sabit duran su peteğin paslanmasına neden olur.

Kirlenen Peteklerin Zararları

Kirlenen petekler ve petek içlerinde ki paslı ve çamurlu su en çok kombiye zarar verir. Kirler ve pas parçacıkları peteklerin su kanallarını tıkayarak kombinin su devir dayımı yapmasını engeller dolayısı ile kombi sıcak suyu peteklere gönderemediği için bulunduğu alanı ısıtmaz. Bu durum kombilere daha çok yüklenilmesine ve derecelerinin biraz daha yükseltilmesine neden olur. Neticede çok yüksek faturalar sizi beklemektedir.

Adnan Kahveci Mahallesi Petek Temizliği ile Çözüm

Adnan Kahveci Mahallesi Petek Temizliği evlerde veya iş yerleriniz de bulunan her türlü ve her marka kombinizin bakımını ve peteklerinizin temizliğini yaparak sizi bu dertten kurtarıyor. Temizlik işleminde önce petek içlerinde ki pis su vakum makineleri yoluyla tahliye edilir. Daha sonra özel kimyasallarla petek içlerinde ki pas kalıntıları temizlenir. kombininde gerekli bakımı yapıldıktan sonra işlem bitmiş olur.

Kombi bakımı ve petek temizliğinin yapılmaması durumunda sizi nelerin beklediğinden bahsettik. Sizde bu gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara